Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Kadınlar ne ister? Ne kadar çok sıklıkla sorulan sorudur bu. Basittir aslında istedikleri şeyler. Biraz çetrefilli anlatsalar da karışık gelse de size istedikleri belirgindir aslında. Size madde madde bir kadın nasıl bir erkekten hoşlanır yazacağız. Bu yazı çok işinize yarayacak.

Israrcı erkeklerden asla hoşlanmazlar. Kendinizi ulaşılmaz gösterin beyler. Bir kadın sizi ulaşılamayacak bir varlık gibi görsün. Her aradığında yada her istediğinde onun yanında olmayın. Kendinizi geri çekin. “Kaçan balık büyük balıktır” lafı önemlidir. Ama çokta kaçmayın dengeyi ayarlayın. Çok uzaklaşırsanız geri gelmek zor olur yolunuzu kaybedersiniz. Hansel ve Gratel gibi ekmek kırıntısı bıraksanız da nafile.

kadınlar nasıl erkeklerden hoslanır

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır, Kadınlar ne ister, bayanlarla sohbet, bayan sohbet odaları,

Kadınlar tartışabilecekleri erkekler isterler. Münakaşa etmek genlerinde var kadınların. Tartışıp sonunda haklı olmak isterler. Haksız olsalar dahi haklıyız diyeceklerdir. Sürekli yenilmeyin ama. Arada sırada sizde haklı çıkın.

Kıskanç erkeklerden hoşlanırlar. Bakmayın siz “kıskanç erkeklerden nefret ederim klişesine”. Kadınlar kıskanılmaktan hoşlanır. Umursamaz görünmeyin. Ayarlanmış bir kıskançlık kadınları size çekecektir.

Pahalı pahalı kıyafetlere gerek yok. Her gün aynı şeyleri giymeyin yeter. Güzel bir saat ve marka bir ayakkabı işinizi görecektir.

Sürekli bir şey almayın ona. Sizi para makinesi gibi görmesin. Duygular değil para konuşur bu seferde.

Sohbet odalarında sohbet edeceğiniz erkeklere karşı bu maddelerle hareket edebilirsiniz. Bir sonraki makalede görüşmek üzere.

sohbet girişiEditör: admin
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.