Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Sohbet Odalarında Düşünülmesi Gereken Şeyler makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Sohbet Odalarında Düşünülmesi Gereken Şeyler

Sohbet odalarına giriş yaptığınız zaman bir nevi bambaşka bir dünyaya giriş yapıyorsunuz. Binlerce insanın bir arada olarak sohbet etmesi ve sizin de arkadaşlık kurma isteminiz dolayısıyla yapmanız gereken bir kaç şey vardır. Sohbet odalarında öncelikle başka kullanıcılar yani bay bayan kullanıcılara karşı nazik ve kibar olmalısınız.

Sizden başka kullanıcıların da olduğu için kendinize saygınız var ise başka kullanıcılara da saygılı olmalısınız. Herkese açık olan sohbet odalarında herkes rahatlıkla konuşması amacıyla açılmış odalardır. Kişisel odalar değildir. Elbette ki Chat odalarında herkes dilediği gibi sınırsız konuşma imkanına sahiptir. Google arama motorlarında sohbet kanallarını bulurken bu tarz sınırsız konuşma imkanı sunan siteleri seçmelisiniz.

Sohbet Odalarında Düşünülmesi Gereken Şeyler

Sohbet Odalarında Düşünülmesi Gereken Şeyler, Sohbet Odaları, Chat Odaları, Sohbet Sitesi, Chat Sitesi, Muhabbet Odaları,

Nezih Sohbet Odaları

Dünyanın dört bir yanından bağlantı kuran insanlar küfürsüz ve seviyeli sohbet etmek için giriş yapmaktadırlar. Bayanların ağırlıklı olduğu bu sohbet kanallarında genellikle daha nezih ve düzgün konuşulmaktadır. Muhabbet Sitelerinde ırkçılık, Milliyetçilik, Cinsiyetçilik gibi şeyler söz konusu olamaz. Olduğu zaman sohbet kanallarında uyarılara maruz kalır, daha da devam ediyorsanız sohbet kanallarından atılma durumunuz bulunmaktadır.

Diğer bir konumuz Chat Sitelerinde yasaklı olan kelimeler bulunmaktadır. Yasaklı kelimeler, sohbet sitesinde kullanılmasını istenmeyen kelimelerdir. Spam olarak algılanır ve fazla takıldığınız zaman sistem tarafından uzaklaştırılabilirsiniz. www.extrasohbet.com sohbet odaları bu tarz konulara her zaman dikkat etmektedir. Bir sonraki makalemizde görüşmek üzere esenle kalın…

sohbet girişiEditör: admin
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.